patronolsam.com

Ücretsiz eğitimlerle
kişisel ve profesyonel
performansını yükselt.

Patron Olsam işinde daha iyi olmanı sağlayacak ve sosyal hayatında işine yarayacak eğitimleri ücretsiz sunuyor.

Avantajlarımız

Danışmanlık hizmetlerimizden yararlanarak nasıl bireysel girişimci olabileceğini öğren.

Satış Eğitimi

Yaptığınız işte başarınızı doğrudan maksimuma çıkaracak, görüşmelerinizin satışa dönme oranını yükseltecek temel satış eğitimi.

Destek Eğitimi

Karşıladığınız taleplerin doğru şekilde hayata geçeceğini karşı tarafa en etkili yolla aktarmanızı sağlayarak müşteri ilişkinizde doğru noktada olmanızı sağlayacak destek eğitimi.

Müşteri İlişkileri

Müşteri ile kuracağınız ilişkiyi hem daha kurumsal hem de gerektiği kadar şahsi bir hale getirmeniz konusunda performansınızı yükseltmenizi sağlayacak müşteri ilişkileri eğitimi.

İtiraz Karşılama

Müşteri taleplerinin daha doğru yönetilmesini sağlayarak, çözümlere daha hızlı ulaşmanızı sağlayacak itiraz karşılama eğitimi.

Hitap Eğitimi

Müşteri ile kuracağınız ilişki hem kurumsal hem de şahsi olmalıdır. Müşterinin size vereceği bilgiler konunun gidişatını belirler. İlişkiniz doğru şekilde gelişmesini sağlayacak hitap eğitimi.

Talep Karşılama

Müşterilerin taleplerini karşılamada, doğru soruları sorarak ve doğru yönlendirme yaparak, süreci en iyi şekilde yönetmenizi sağlayacak talep karşılama eğitimi.

Etkili İletişim

Müşteri ile kuracağınız iletişimin dinamiklerini doğru belirlemenizi, görüşmelerinizi minimum sürede ve maksimum kalitede gerçekleştirmenizi sağlayacak etkili iletişim eğitimi.

Zaman Yönetimi

Görüşmelerinizi, takip ettiğiniz işleri zaman açısından doğru çizgiye oturtmanızı sağlayarak, işinizde olabileceğiniz en verimli hale gelmenizin yolunu açacak zaman yönetimi eğitimi.

Eğitimlerle ilgili daha detaylı bilgi almak için bize ulaş.